حفاظ لیلیوم


حفاظ طرح لیلیوم یکی از زیبا ترین و ایمن ترین انواع نرده حفاظ دور دیوار است . شما برای ایجاد امنیت برای محل زندگی خود نیاز به نصب نرده حفاظ آماده دارید . حفاظ لیلیوم با توجه به ظاهر و شکل زیبائی که دارد برای منازل و باغ ویلا ها بسیار مناسب است . چنانچه شما هم از آن دسته افرادی هستید که امنیت به همراه زیبائی برای تان اهمیت دارد ، حفاظ طرح لیلیوم از دسته حفاظ شاخ گوزنی میتواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. نرده حفاظ لیلیوم اولین نرده حفاظ دور دیوار است که در آن از ترکیب دو رنگ استفاده شده است . بسیاری از خریداران نرده حفاظ همواره دوست داشتند که از رنگ طلائی در قسمت بالای حفاظ استفاده کنند .

حفاظ لیلیوم

قیمت حفاظ لیلیوم

قیمت حفاظ لیلیوم هم مانند سایر حفاظ های شاخ گوزنی به وزن میلگرد مصرفی وابسته است . بیشتر نکاتی که در بالا به آن اشاره شد به صورت مستقیم در قیمت حفاظ شاخ گوزنی مدل لیلیوم تاثیر گذار است . برای آسایش خاطر در زمان خرید بهتر است که نرده حفاظ لیلیوم را از تولید کننده گان معنبر خرید کنید . بهترین انتخاب برای حفاظ لیلیوم میتواند 90 ، 100 تا 120 سانت باشد . هر چند امنیت حفاظ لیلیوم و نرده حفاظ شاخ گوزنی بر اساس ساختمان شما تعیین میگردد. حفاظ لیلیوم بدون شک زیبا ترین و ایمن ترین ، نرده حفاظ روی دیوار است که تا سال 1399 طراحی شده است. گروه تولیدی مارکت حفاظ طراح و تولید کننده انواع نرده حفاظ شاخ گوزنی برای اولین بار حفاظ دیوار لیلیوم را طراحی و روانه بازار کرده است .

قیمت حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم نیز یکی از انواع حفاظ روی دیوار است. حفاظ ها کارایی زیادی در تامین امنیت منازل و ساختمان ها دارند و حفاظ لیلیوم نیز یکی از حصارهای پر کاربرد برای این منظور می باشد. نرده ها و حفاظ روی دیوار در زمینه ی تامین امنیت بسیار مهم و مفید هستند به همین منظور محصولات مهمی برای مصرف کنندگان هستند. معماران و طراحان نیز مشتریان اصلی این محصول و ابزار هستند. حفاظ لیلیوم ، همانند حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد سایز 10 ساخته میشود . با توجه به وزن بیشتر حفاظ لیلیوم نسبت به حفاظ شاخ گوزنی ،این محصول در ابعاد یک متر ساخته میشود. حفاظ لیلیوم در ابعاد مختلف قابل تولید است . این که در برخی از سایت ها و فروشگاه ها مطرح میشود که حفاظ لیلیوم در سایز های 80 ، 100 و 120 سانت تولید میشود به دلیل این است که شاید این افراد تولید کننده نیستند.

نرده حفاظ لیلیوم

برای ساخت و طراحی و تولید این محصول از گل های زیبای لیلیوم الهام گرفته شده است و علت آن هم این است که هیچ گونه راه عبوری بین بوته های این گل وجود ندارد. زاویه های شاخه های هر گل به گونه ای طراحی می شود که در تمامی جهات چرخش داشته باشند و به سمت بیرون باشند تا امنیت بالایی برای ساختمان فراهم کند. این حفاظ جزو زیباترین حفاظ هایی ست که تولید شده و جزو نسل جدید حفاظ های روی دیوار است ورنگ آمیزی آن نیز بصورت دو رنگ انجام می شود در کنار زیبایی این حفاظ بسیار حفاظ امنی محسوب می شود اگر به شکل آن نگاه کنید متوجه نوک های تیزی در سر هر شاخه آن می شوید که عملا عبور از آن را غیر ممکن می کند این تعداد شاخه های تیز به 200 عدد نیز می رسد و با توجه به اینکه تمام عرض دیوار را پوشش می دهد جایی برای قرار دادن دست و پا نمی ماند از طرفی دیگر از حفاظ لیلیوم در چندین لایه و سطح استفاده می شود که این موضوع نیز تاثیر بسزایی در امنیت ساختمان شما می گذارد، یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد نرده لیلیوم گسترش از مرکز آن بوده و تراکم و ارتفاع آن نیز قابل انتخاب توسط کارفرما می باشد

نرده گل لیلیومی

در کنار زیبایی ما امنیت حفاظ لیلیوم را نیز تا حد امکان بالا برده ایم . شاکله و قالب اصلی حفاظ لیلیوم که غنچه ها به آن متصل میشوند از مجموع تعدادی میلگرد خم دار که تماما به هم متصل شده اند تشکیل شده است . گل های طلایی یا همان غنچه های حفاظ لیلیوم به فاصلهحفاظ لیلیوم از میلگرد سایز 9،10و12 تولید میشود . این مورد را خریدار انتخاب میکند که سایز میلگرد مصرفی چند است . هر متر حفاظ لیلیوم از 3 دسته بوته تشکیل می شود. این بوته ها بر روی شاسی جوش داده میشوند . عرض شاسی با توجه به وزن بالای حفاظ لیلیوم حتما باید از 8 سانت بالاتر باشد . بعد از جوش دادن بوته ها ، نوبت اتصال غنچه های لیلیوم به شاسی حفاظ لیلیوم است . این غنچه ها در 5 ردیف به ترتیب از پایین به سمت بالا چیده و جوش کاری میشوند. تعداد 5 پیکان تیز در کنار هم یک غنچه محسوب میشود. تعداد غنچه های لیلیوم در دو ردیف پایین تا 6 عدد و در سه ردیف بالا 6 عدد است . که این نوع چیده مان سبب زیبا تر شدن حفاظ لیلیوم میشود. 30 سانتی از بدنه قرار گرفته اند تا امکان هر گونه دسترسی به حفاظ لیلیوم به صفر برسد .

حفاظ فرفورژه

حفاظ لیلیوم یک نرده حفاظتی از سری نسل جدید حفاظ روی دیوار میباشد . این نوع نرده با الهام گرفتن از شاخه های گل لیلیوم طراحی و ساخته شده است . این حفاظ بر روی دیوار های پیرامونی ساختمان نصب میگردد تا از ورود سارقان به داخل محوطه جلوگیری نماید . در طراحی نرده لیلیوم شاخ های تیز زیادی در حدود دویست شاخه تیز و برنده در هر متر در نظر گرفته شده تا برای سارقان عبور از آن ها در شرایط معمول بسیار سخت و تقریبا غیرممکن باشد . بطوری که در صورت سماجت برای عبور با صدمات جدی مواجه میشوند . این نرده زیبا علاوه بر تامین امنیت و ضریب حفاظتی بالا از زیبایی ظاهری بسیار بالایی برخوردار است و برای دیوار ساختمان با کاربری های مختلف مناسب میباشد .

حفاظ لیلیوم دیواری طرح دار
حفاظ لیلیوم حفاظ مارکت ایران
💎 نوع حفاظ لیلیوم 🔺 بهترین مدل های حفاظ لیلیوم موجود است
💲 قیمت حفاظ لیلیوم ✔️ نازل ترین قیمت بازار
🚚 بازه سفارش نصب حفاظ لیلیوم 🚛 بازه زمانی 2 الی 4 روزه
⏱ خدمات پس از فروش 📢 مادام العمر
⭐️ نحوه ثبت سفارش 🔰 تماس با کارشناس فروش حفاظ مارکت ایران و انجام سفارش در کمترین زمان

خدمات حفاظ مارکت ایران






پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912