حفاظ مارکت 09127800603

حفاظ پنجره

 حفاظ و نرده پنجره که یکی از ارکان مهم ساختمان‌سازی برای ایجاد امنیت و زیبایی در ساختمان است. اکثر خانه‌های ساخته شده در ایران به خصوص آپارتمان‌ها در پنجره‌های بیرونی ساختمان از حفاظ و نرده‌های آهنی مخصوص پنجره استفاده می‌کنند. با این حال عده‌ای تمایل زیادی برای نصب حفاظ پنجره ندارند و بر این باورند که این حفاظ‌ها مانع دید منظره بیرونی ساختمان می‌شود و فضای درونی خانه را دلگیر می‌کند. استفاده از حفاظ پنجره (window protector) یکی از مقوله‌های بسیار ضروری در ساختمان‌سازی می‌باشد. اما این حفاظ‌ها چه ویژگی‌ها و مزایایی دارند؟ انواع حفاظ‌های پنجره امروزه در طرح‌ها و مدل‌های مختلفی تولید و روانه‌ی بازار می‌شوند. با شناخت کافی از این مدل‌ها و توجه به کیفیت و قیمت‌شان قادر خواهید بود انتخابی مناسب داشته باشید.

ساخت و نصب انواع حفاظ پنجره آهنی فرفورژه و ساده . تولید کننده انواع حفاظ پنجره با نظر مشتری با طرح و مدل نرده پنجره کلاسیک

حفاظ پنجره فرفورژه

قیمت حفاظ پنجره

اگر سری به بازار ابزارهای امنیتی ساختمان زده باشید قطعا از هزینه‌های سنگین ابزار امنیتی باخبر هستید. قیمت حفاظ‌ های پنجره یکی از مقرون به صرفه‌ترین ابزارهای امنیتی ساختمان هستند. تنها هزینه این حفاظ‌ها هزینه سفارش و نصب اولیه نرده‌ها است و مانند دیگر ابزار امنیتی الکتریکی نگران هزینه‌های جانبی، شارژ و خرابی آن‌ها نخواهید بود. قیمت انواع حفاظ پنجره آهن حفاظ طبق نرخ اتحادیه و بدون در نظر گرفتن محله، تعیین می شود. ما معتقدیم کار خوب همیشه قیمت بالاتری دارد ولی قیمت های فضایی نشان دهنده کیفیت بالا نیست. ما ارزان ترین نیستیم ولی بهترین کیفیت را ارائه می دهیم.

قیمت حفاظ پنجره

 نرده پنجره یک سازه امنیتی است ولی از داخل و بیرون ساختمان دید دارد. به همین دلیل طراحی های متفاوت و متریال متنوعی برای ساخت حفاظ پنجره به کار می رود. قیمت ساخت حفاظ فلزی پنجره با توجه به متریال و جنس پروفیل استفاده شده در ساخت حفاظ تعیین می شود. حفاظ آهنی، حفاظ پنجره دو جداره، حفاظ پنجره فرفورژه، حفاظ استیل پنجره و حفاظ پنجره آهنی ساده هر کدام با متریال مختلفی کار می شود. قیمت هر متر از پروفیل ساخت، مشخص می کند که در نهایت چه مبلغی باید پرداخته شود. استفاده از آهن ضایعاتی برای پایین آوردن هزینه ساخت حفاظ پنجره اصلا توصیه نمی شود. همه سازه های امنیتی باید از متریال با کیفیت ساخته شوند تا کارایی بالاتری داشته باشند.

خرید حفاظ پنجره

 استفاده از انواع حفاظ پنجره باعث می‌شود تا شما خاطرتان برای ترک خانه آسوده‌تر شود. نرده پنجره معمولاً فلزی‌ست و در اندازه‌ها و ابعاد مختلفی با توجه به اندازه‌ پنجره طراحی می‌شود. این نرده‌ها شکل‌ها و مدل‌های متنوعی دارند. به عنوان مثال استفاده از میلگردها و قوطی‌های آهنی در این محصولات باعث استحکام بالای آن‌ها می‌شود

نصب حفاظ پنجره

استفاده از حفاظ پنجره به دلایل مختلفی انجام می‌شود. این مسئله بستگی به محل استفاده حفاظ و نوع آن دارد. به عنوان مثال حفاظ یا نرده پنجره گاهی برای افزایش امنیت و پیشگیری از ورود سارقین و … به خانه نصب می‌شود. البته گاهی ممکن است بعضی پنجره‌ها در طبقات بالا دارای نرده باشند. در چنین شرایطی علاوه بر سدی برای پیشگیری از ورود دیگران، نرده در حفظ امنیت ساکنین خانه به ویژه کودکان خردسال نقش ایفا می‌کند.

فروش حفاظ پنجره

امنیت ساختمان را می‌توان علاوه بر استفاده از درب فلزی محکم، دزدگیر و نرده‌های آهنی درب ساختمان با کمک حفاظ‌های پنجره بسیار بالا برد. طبق آمارهای رسمی ورود اغلب سارقین از پنجره‌های ساختمان به داخل خانه صورت می‌گیرد. بنابراین حفظ و بالابردن امنیت پنجره‌های ورودی ساختمان با استفاده از حفاظ‌های متفاوت و نرده‌های آهنی و فلزی بهترین پیشگیری برای ورود سارقین به داخل منزل است. اگر در محله‌ای زندگی می‌کنید که آمار سرقت در این محله بالا است و یا طرح و مدل ساختمان به‌ گونه‌ای است که پنجره‌ها کاملا قابل دسترسی از خیابان و کوچه مجاور هستند بهتر است برای حفظ امنیت بیشتر از نرده‌های سر تا سری و آهنی مقاوم برای حفاظ پنجره‌ها استفاده کنید. استفاده از قفل‌های کوچک برای حفاظ‌های پنجره راه ورود به ساختمان از طریق پنجره را تقریبا غیر ممکن می‌کنند.

مدل حفاظ پنجره

خرید و استفاده از انواع نرده‌های پنجره باعث می‌شود تا شما خاطرتان برای ترک خانه آسوده‌ تر شود. حفاظ پنجره معمولاً فلزی‌ست و در اندازه‌ها و ابعاد مختلفی با توجه به اندازه‌ پنجره طراحی می‌شود. این نرده‌ها شکل‌ها و مدل‌های متنوعی دارند. به عنوان مثال یکی از نمونه‌ این نرده‌ها، نرده‌ی فلزی می‌باشد. استفاده از میلگردها و قوطی‌ های آهنی در این نرده‌ها باعث استحکام بالای آن‌ها می‌شود.

طرح حفاظ پنجره

 نصب نرده پنجره مدرن در محل بدون تخریب است و مزاحمتی برای ساکنین به وجود نمی آورد. اما از لحاظ قیمت حفاظ پنجره باید در نظر داشته باشید که هزینه حمل سازه از کارگاه به محل نصب هم وجود دارد. در اغلب موارد این هزینه به عهده مشتری است بناربراین از قبل در این مورد سوال کنید. البته یک راه ساده برای کاهش هزینه حمل و نقل وجود دارد و آن اینست که حفاظ آهنی را برای همه پنجره ها یکجا سفارش داده و خرید کنید. سفارش های تکی حفاظ اصلا به صرفه نیست ولی در سفارش های کلی هزینه حمل و نقل بین چندین حفاظ سرشکن می شود. خدمات فنی در محله و شهرهای مختلف قیمت های یکسان ندارد. برخی از سازندگان حفاظ از روی قیمت خانه یا سطح منطقه قیمت ها را تعیین می کنند. از آنجایی که نوع خدمات آهنگری با توجه به جنس، ابعاد سازه، طرح و فرم و … در ارتباط است نباید محله و ارزش ملک روی قیمت ها تاثیرگذار باشد.

انواع حفاظ پنجره

 حفاظ پنجره مدرن خیلی با حفاظ پنجره آهنی ساده تفاوت دارد. تزئینات اضافی روی حفاظ های جدید شکل ظاهری و البته قیمت حفاظ پنجره را تغییر داده است. انواع حفاظ پنجره متحرک و ثابت ساخته می شود که قابلیت داشتن گل نرده یا گل میخ را دارند. قیمت حفاظ پنجره فرفورژه که زیبایی و امنیت را یکجا راائه می دهد با قیمت نرده آهنی پنجره انباری تفاوت دارد.هر چه ظرافت های ساخت بیشتر باشد، قیمت ها بالاتر می رود. یراق آلات خاص و سفارشی، رنگ آمیزی های اختصاصی یا هر کار اضافی که در طراحی حفاظ پنجره انجام شود، سازه را شکیل تر می کند. این تزئینات سلیقه ای هستند و تنها به درخواست مشتری روی حفاظ استفاده می شوند. به هر حال برای اینکه خانه مثل زندان نشود لازم است تا برخی تزئینات جانبی برای زیباسازی نرده اهنی انجام شود.

هزینه هر متر حفاظ پنجره

 یکی از بزرگترین معایب حفاظ‌ دیوار و نرده‌های پنجره در هنگام وقوع آتش‌سوزی و شرایط اظطراری است. برای رفع این مشکل می‌توانید از حفاظ‌های بازشو که به تازگی وارد بازار شده‌اند استفاده کنید. این حفاظ ها بر خلاف حفاظ دیوار دائمی نیستند و می‌توانید به راحتی آن‌ها را از داخل باز و بسته کنید. مشکل دیگری که اغلب مشتریان را برای نصب حفاظ پنجره نگران می‌کند، دلگیر شدن خانه با نصب نرده و حفاظ ها است. برای رفع این مشکل می‌توانید از حفاظ‌های نیمه پنجره و یا حفاظ‌هایی با فاصله نرده زیاد استفاده کنید تا نور و هوا به راحتی و کامل جذب خانه شود و امنیت ساختمان شما همچنان محفوظ بماند.

حفاظ پنجره حفاظ پنجره فلزی حفاظ پنجره آهنی تولید حفاظ پنجره بهترین طرح حفاظ پنجره کارگاه حفاظ پنجره حفاظ پنجره

حفاظ روی دیوار

انواع نرده حفاظ برای دیوار ساختمان و باغ ویلا را در این بخش ببینید

حفاظ روی دیوار

ادامه

حفاظ پنجره

انواع حفاظ پنجره ساده و فرفورژه آپارتمان و ساختمان و ... را دراین بخش ببینید

حفاظ پنجره

ادامه

حفاظ آکاردئونی

انواع درب های گارد آپارتمان کشویی یا کرکره ای در طرح های 3 گل تا 5 گل را دراین بخش ببینید

درب آکاردئونی

ادامه
Call Now Buttonتماس : 603 7800 0912