کرکره برقی

( لیست قیمت امروز )

 نصب انواع کرکره های برقی پارکینگ و مغازه و کرکره پنجره و بالکن از خدمات حفاظ مارکت می باشد. در ادامه به بررسی انواع کرکره برقی و ساخت کرکره برقی می پردازیم. شایان ذکر است بخشی از پروژه این مجموعه در زمینه مشاوره، فروش و اجرای درب کرکره ای برقی فعال است و برای خرید هر نوع کرکره پارکینگ و مغازه می توان با شماره 09126788378 تماس گرفت.

 

خرید کرکره های برقی

برای خرید کرکره های برقی ارائه شده در این مجموعه می توانید در ساعات کاری با شماره تلفن ما تماس بگیرید و اولین فاکتور با ذکر ابعاد کرکره برقی را دریافت کنید. اگر می خواهید قیمت کرکره برقی را در خارج از ساعات اداری دریافت کنید، اندازه گیری های خود را از طریق واتس اپ ارسال کنید و فردای آن روز کارشناسان فروش شروع به پاسخگویی و ارسال پیشنهادات فنی و مالی می کنند. بنابراین چه در ساعات اداری و چه در خارج از ساعات اداری حداکثر زمان پاسخگویی و شروع خرید کرکره برقی 12 ساعت خواهد بود. پس از دریافت پیشنهاد، در صورتی که قصد بررسی و خرید کرکره های برقی را دارید، کافیست با واحد فروش تماس بگیرید و کارشناسان اندازه گیری در واحد طراحی، زمان بازدید را با شما هماهنگ کرده و در اسرع وقت بازدید و اندازه گیری می کنند.

 

نصب کرکره برقی

دفتر نصب کرکره برقی حفاظ مارکت ایران در آهن مکان تهران می باشد و ما فقط می توانیم این محصولات را در تهران و شهرستان های همجوار آن نصب کنیم. شهرهایی که امکان نصب کرکره برقی در آنها وجود دارد عبارتند از: تهران، اسلامشهر، شهریار، شهرری، ورامین، کرج، کردان، کمالشهر، هشتگرد، دماوند، لواسان و ...

البته تیغه کرکره حفاظ مارکت ایران را می توانید در اکثر شهرهای ایران خریداری کنید. بسیاری از مغازه ها در شهرهای مختلف ایران تیغه های مرغوب ما را خریداری می کنند.

09126788378 تماس