کرکره برقی

( لیست قیمت امروز )

 نصب انواع کرکره های برقی پارکینگ و مغازه و کرکره پنجره و بالکن از خدمات حفاظ مارکت می باشد. در ادامه به بررسی انواع کرکره برقی و ساخت کرکره برقی می پردازیم. شایان ذکر است بخشی از پروژه این مجموعه در زمینه مشاوره، فروش و اجرای درب کرکره ای برقی فعال است و برای خرید هر نوع کرکره پارکینگ و مغازه می توان با شماره 09126788378 تماس گرفت.

 

خرید کرکره های برقی

برای خرید کرکره های برقی ارائه شده در این مجموعه می توانید در ساعات کاری با شماره تلفن ما تماس بگیرید و اولین فاکتور با ذکر ابعاد کرکره برقی را دریافت کنید. اگر می خواهید قیمت کرکره برقی را در خارج از ساعات اداری دریافت کنید، اندازه گیری های خود را از طریق واتس اپ ارسال کنید و فردای آن روز کارشناسان فروش شروع به پاسخگویی و ارسال پیشنهادات فنی و مالی می کنند. بنابراین چه در ساعات اداری و چه در خارج از ساعات اداری حداکثر زمان پاسخگویی و شروع خرید کرکره برقی 12 ساعت خواهد بود. پس از دریافت پیشنهاد، در صورتی که قصد بررسی و خرید کرکره های برقی را دارید، کافیست با واحد فروش تماس بگیرید و کارشناسان اندازه گیری در واحد طراحی، زمان بازدید را با شما هماهنگ کرده و در اسرع وقت بازدید و اندازه گیری می کنند.

 

نصب کرکره برقی

دفتر نصب کرکره برقی حفاظ مارکت ایران در آهن مکان تهران می باشد و ما فقط می توانیم این محصولات را در تهران و شهرستان های همجوار آن نصب کنیم. شهرهایی که امکان نصب کرکره برقی در آنها وجود دارد عبارتند از: تهران، اسلامشهر، شهریار، شهرری، ورامین، کرج، کردان، کمالشهر، هشتگرد، دماوند، لواسان و ...

البته تیغه کرکره حفاظ مارکت ایران را می توانید در اکثر شهرهای ایران خریداری کنید. بسیاری از مغازه ها در شهرهای مختلف ایران تیغه های مرغوب ما را خریداری می کنند.چرا از کرکره برقی آهن حفاظ برای پارکینگ استفاده کنیم؟

کرکره برقی پارکینگ مزایایی دارد که در ادامه به ارائه آنها خواهیم پرداخت.

سازمان نظام مهندسی که مرجع اصلی نظارت بر کیفیت ساخت و ساز ساختمان و زیر مجموعه وزارت مسکن و شهرسازی می باشد، انواع درب های آهنی و چوبی و همچنین دستگاه های برقی درب پارکینگ را تایید می کند.

اتحادیه کرکره برقی مارکت ایران / نمایندگی کرکره برقی مارکت ایران / بورس کرکره برقی مارکت ایران / مرکز خرید کرکره برقی مارکت ایران / فروش کرکره برقی مارکت ایران / شرکت نصب کرکره برقی مارکت ایران / کارگاه محصولات کرکره برقی مارکت ایران / کارخانه کرکره برقی مارکت ایران / تولیدی کرکره برقی مارکت ایران / صنف کرکره برقی مارکت ایران / حمل و نقل کرکره برقی مارکت ایران / راهنما و مشخصات محصول کرکره برقی مارکت ایران / سامانه فروش کرکره برقی مارکت ایران / کرکره برقی پیش ساخته مارکت ایران.

مزایای کرکره برقی چیست؟

طبق الزامات سیستم مهندسی، درب های پارکینگ باید اتوماتیک و از راه دور کنترل شوند. در حال حاضر کرکره برقی آهن سازه پارکینگی ارزانتر از سایر درب های اتوماتیک است، به سرعت ساخته و نصب می شود، آسیب کمتری دارد و رنگ بسیار با کیفیتی دارد.

یکی دیگر از مزیت های کرکره برقی نسبت به درب های لولایی این است که به دلیل ویژگی رولینگ کرکره برقی آهن سازه فلز، فضای پارکینگ را اشغال نمی کند و خودروها با سهولت بیشتری در پارکینگ حرکت می کنند.

بهترین تیغه برای پارکینگ: با توجه به فراوانی چسب برقی پارکینگ، بهتر است از تیغه آلومینیومی که مخصوص تحرک بالا طراحی و ساخته شده است استفاده شود. پنل های تک جداره آهنی، گالوانیزه و فولادی برای پارکینگ کمتر توصیه می شود زیرا درصد شکستگی و گرفتگی ریل بالاتری دارند و به عنوان کرکره برقی برای محیط های حساس و پرتردد توصیه نمی شوند.

بهترین موتور برای درب های برقی پارکینگی: با توجه به تراکم بالای درب های برقی پارکینگی، بهتر است برای این درب های اتوماتیک از موتور درب صنعتی استفاده شود. البته اگر تعداد جای پارک پشت در و رفت و آمد کم باشد می توانیم از موتور تیوب نیز استفاده کنیم.

بسیاری از تولیدکنندگان درب کرکره برقی دیجی صنعت، کارخانه های خود را برای چند روز کوتاه نگه می دارند و به فروشندگان جدید کرکره برقی اجازه می دهند که فقط بر فروش تیغه هایی که تولید می کنند تمرکز کنند. البته چنین کارخانه هایی معمولا تیغه هایی با کیفیت بسیار بالا تولید نمی کنند، تنها هدفشان فروش بیشتر است، سال ها به دوام و عملکرد درب کرکره ای برقی فکر نمی کنند.

با توجه به توجه مدیریت حفاظ مارکت ایران به کنترل کیفیت و QC متاسفانه امکان نظارت مستمر بر کیفیت نصب افراد پرمشغله شهر وجود ندارد و به طور کلی نصب این تجهیزات صرفا معطوف به تهران و اطراف آن می باشد.

کرکره برقی مارکت ایران از کجا بخرم / کرکره برقی مارکت ایران چه مدلی بخرم / کدام طرح کرکره برقی مارکت ایران را بخریم / بهترین مرکز تولید کرکره برقی مارکت ایران کجاست / قیمت کرکره برقی مارکت ایران چقدر است / بهترین مکان کرکره برقی مارکت ایران برای خرید / کدوم کرکره برقی مارکت ایران خوبه / کرکره برقی مارکت ایران چی بهتره / قیمت روز کرکره برقی مارکت ایران / فروش عمده کرکره برقی مارکت ایران / فروشنده کرکره برقی مارکت ایران / بالاترین امنیت و کیفیت کرکره برقی مارکت ایران / وزن کرکره برقی مارکت ایران چقدره / کرکره برقی مقرون بصرفه مارکت ایران / کدام نمونه کرکره برقی مارکت ایران مناسب است / دستمزد ساخت کرکره برقی مارکت ایران.

کرکره برقی ارزان قیمت یا کیفیت، سوال این است!؟

قیمت کرکره برقی فلز سازه ما به دلیل تیغه دو جداره آلومینیومی استاندارد یکی از ارزان ترین هاست.

اما اشتباه نکنید، ما محصولات ارزان قیمت ارائه نمی دهیم!

اگر فقط به دنبال قیمت پایین هستید می توانید از تیغههای آلمینیومی و آهنی تک جداره و بی کیفیت استفاده کنید. قیمت این تیغه ها بسیار کمتر است اما آسیب آنها بیشتر است.

تیغه های آلومینیومی تولید شده در کرکره برقی ایمن فیکس به دلیل گردش مالی بسیار بالا در تولید، قیمت بسیار ارزان و مقرون به صرفه ای دارند. اکثر مراحل ساخت به صورت خودکار بوده و تمامی مراحل ساخت از پرس در کوره آلومینیوم، مراحل رنگ کاری و پوشش پودری در کوره، مونتاژ و بسته بندی بر روی دستگاه های بسیار پیشرفته انجام می شود و هیچ یک از این مراحل برای افزایش قیمت حذف نمی شوند. . ارزان تر.

انتخاب کرکره برقی مارکت ایران با کیفیت ترین / ارزانترین کرکره برقی مارکت ایران / امنترین کرکره برقی مارکت ایران / بهترین کرکره برقی مارکت ایران / استحکام مقاومترین کرکره برقی مارکت ایران / محکمترین کرکره برقی مارکت ایران / ایمنترین کرکره برقی مارکت ایران / زیباترین کرکره برقی مارکت ایران / جدیدترین کرکره برقی مارکت ایران / کم هزینه ترین کرکره برقی مارکت ایران / پرقدرت ترین کرکره برقی مارکت ایران / پیشرفته‌ترین کرکره برقی مارکت ایران / کرکره برقی مارکت ایران با دوام / کرکره برقی مارکت ایران بینظیر.

آیا باید کرکره تک جداره را نصب نکنیم؟

خرید و نصب کرکره برقی ایمن سازه شامل چند مرحله است که باید به ترتیب انجام شود. گاهی اوقات همکاران ما در آگهی های خود اعلام می کنند که کرکره برقی تنها در 12 ساعت قابل خرید و نصب است. این عملا غیر ممکن است و شعاری تبلیغاتی بیش نیست.

به طور کلی زمان نصب کرکره برقی ایمن سازی چند روزی در نظر گرفته شده است و حتی اگر قصد خرید شات های معمولی را دارید باید در صف نصب منتظر بمانید.

اگر قصد خرید کرکره برقی با تیغه های موجود به عنوان مثال تیغه های آلومینیومی سفید را دارید، معمولا این کرکره ها ظرف یک هفته نصب می شوند و اگر قصد خرید کرکره های خاص و سفارشی دارید، این کرکره برقی در زمان کمتری نصب می شود. بیش از دو هفته

سفارش خرید اینترنتی کرکره برقی مارکت ایران در فروشگاه آنلاین / خرید فوری کرکره برقی مارکت ایران / راهنمای خرید کرکره برقی مارکت ایران / کرکره برقی مارکت ایران بدون واسطه / کرکره برقی مارکت ایران ضد سرقت / اقتصادی ترین کرکره برقی مارکت ایران / بهترین کرکره برقی مارکت ایران در حال حاضر کدام است / کرکره برقی مارکت ایران متری چند است.

بهترین و مناسب ترین قیمت نصب کرکره برقی را از ما بخواهید!

ما یکی از ارزان ترین قیمت های نصب کرکره برقی ایمن مارکت را در بین همتایان خود داریم. نصابانی که پروژه شما را ارائه می دهند بسیار با تجربه هستند. با تمام این مسائل، نصب کرکره های برقی ما بسیار مقرون به صرفه است و گاهی اوقات هزینه کمتری نسبت به نصاب های مبتدی و شاگرد دارد.

برخی از همکاران چگونه هزینه های فروش و نصب کرکره برقی را کاهش می دهند؟

برخی از همکاران ما آموزش نصب کرکره برقی ایمن مرکز را انجام می دهند و برای آموزش نصب کرکره برقی از دانش آموزان پول دریافت می کنند. همکاران ما با ارسال این دانشجویان برای نصب مبلغی را به عنوان دوره عملی از آنها دریافت می کنند و همچنین مبلغی را برای نصب از کارفرما دریافت می کنند. بله، برخی از همکاران نصب را با هزینه بسیار کم انجام می دهند.

هزینه نصب کرکره هوشمند

در واقع کرکره برقی ایمن صنعت هوشمند هیچ تفاوتی با کرکره برقی ندارند. نام دیگر کرکره برقی، کرکره هوشمند است. در واقع نام کرکره برقی یا کرکره اتوماتیک بیشتر برای کرکره مناسب است. آنچه که یک مدارشکن هوشمند به حساب می آید، یک کلید مدار با فتوسل است. عملکرد فتوسل به این صورت است که وقتی مانعی در مسیر کرکره برقی وجود دارد، حرکت کرکره برقی را متوقف کرده و از برخورد کرکره برقی با مانع جلوگیری می کند. به نظر ما، تنها موردی که می توان از اصطلاح کرکره هوشمند برای خاموش کردن برق استفاده کرد، کرکره برقی با فتوسل است.

عکس و تصاویر کرکره برقی مارکت ایران / گالری نصب کرکره برقی مارکت ایران / مدل و طرح جدید کرکره برقی مارکت ایران / کاتالوگ کرکره برقی مارکت ایران / کرکره برقی مارکت ایران با کیفیت بالا / گارانتی کرکره برقی مارکت ایران / خدمات پس از فروش کرکره برقی مارکت ایران / کرکره برقی مارکت ایران داخلی / کرکره برقی مارکت ایران خارجی.

درب کرکره ای برقی فلش یا فلاش یکی از بهترین و ایمن ترین درب کرکره برقی ایمن کمک موجود است. در واقع عبارت درب کرکره ای برقی ضد سرقت برای درب کرکره ای برقی تاشو کاملا مناسب است.

چرا کرکره برقی لوکس ضد سرقت است؟

لوکس بودن کرکره برقی این است که حتی اگر قفل آن روشن باشد و با تیغه بخواهند کرکره برقی را باز کنند، این کرکره ضد سرقت تکان نمی خورد و باز نمی شود. وقتی می خواهند این تابلوهای برق را به زور باز کنند، تیغه های آن به شکل 7-8 روی ریل باز می شود و روی ریل بسته می شود و کرکره برقی بدون کلید بالا نمی رود.

کرکره برقی رنگ سفید مارکت ایران / کرکره برقی رنگ کرم مارکت ایران / کرکره برقی رنگ طلایی و زرد مارکت ایران / کرکره برقی رنگ سیاه و مشکی مارکت ایران / کرکره برقی رنگ قرمز مارکت ایران / کرکره برقی رنگ آبی مارکت ایران / کرکره برقی رنگ سبز مارکت ایران / کرکره برقی رنگ بنفش مارکت ایران / کرکره برقی رنگ نارنجی مارکت ایران / کرکره برقی رنگ قهوه ای سوخته و طرح چوب مارکت ایران / کرکره برقی رنگ روشن مارکت ایران / کرکره برقی رنگ تیره مارکت ایران / کرکره برقی رنگ طرح استیل و خاص مارکت ایران.

چرا به کرکره برقی نیاز دارید؟

زیرا کرکره برقی ایمن اصفهان دارای ویژگی های ضد سرقت بیشتری نسبت به کرکره های سنتی است. قفل های معمولی فقط با قفل پایینی محافظت می شدند، در حالی که قفل های برقی علاوه بر قفل پایین توسط ترمز و قفل دنده موتور محافظت می شدند.

عامل دیگر سهولت استفاده از شیشه های برقی است که با استفاده از یک کنترل از راه دور ساده می توان آنها را به زور پایین آورد. این بدان معناست که حتی اگر دیسک کمر دارید. می توانید بدون نیاز به کمک دیگران، کرکره برقی را به تنهایی بالا و پایین ببرید.

یکی دیگر از مزیت های کرکره برقی حفاظ 118 ساختمان نسبت به کرکره های سنتی، ظاهر و ظاهر این کرکره برقی است.

طراحی یکنواخت و تک لنگه درب آلومینیومی باعث شده تا این محصول جلوه و زیبایی دو چندانی به فروشگاه شما ببخشد.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به تبلیغات علاقه زیادی دارید، حتما باید کرکره های سنتی مغازه خود را با کرکره برقی حفاظ 20 آپارتمان تعویض کنید. زیرا کرکره برقی سطحی صاف و یکنواخت دارد و می توانید از آن مانند یک بیلبورد یا یک تابلو تبلیغاتی بزرگ استفاده کنید. می توانید برند، لوگو یا هر تصویر و محتوایی را که می خواهید چاپ کنید و در زمان بسته بودن فروشگاه از کرکره برقی خود به عنوان تابلوهای تبلیغاتی یا بیلبورد استفاده کنید.

کرکره برقی لوکس مارکت ایران / کرکره برقی مدرن مارکت ایران / کرکره برقی کلاسیک مارکت ایران / کرکره برقی لاکچری مارکت ایران / کرکره برقی سلطنتی مارکت ایران / کرکره برقی شیک مارکت ایران / کرکره برقی زیبا مارکت ایران / کرکره برقی ایده‌آل مارکت ایران / کرکره برقی درجه یک مارکت ایران / کرکره برقی حرفه ای مارکت ایران.

موتور کرکره برقی

برخی از انواع رایج موتورهای کرکره ای در بازار عبارتند از:

موتور کرکره برقی حفاظ چی لوله ای توبلار

موتور کرکره برقی جانبی

الکتروموتورهای لوله ای نسبتا ارزان، با کارایی بالا و سرعت پایین هستند.

موتورهای کرکره جانبی قیمت کمتری دارند و برای کرکره برقی حفاظ کمک بزرگ و سنگین و ترافیک سنگین استفاده می شوند.

هر نوع از این موتورهای سیم پیچ دارای ویژگی های فنی و قابلیت های منحصر به فرد خود است که در مطالب مربوطه به تفصیل مورد بحث قرار گرفته است.

کرکره‌های برقی بی‌صدا معمولاً زمانی اهمیت پیدا می‌کنند که این کرکره‌های برقی را در مکان‌هایی مانند درب پارکینگ، پنجره‌ها، میله‌های سارق و غیره نصب کنیم.

نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که عملاً کرکره برقی بدون صدا وجود ندارد و ما فقط کرکره برقی حفاظ مارکت کم صدا داریم. حتی اگر در نظر بگیریم که خود تیغه کاملاً بی صدا است، صدای موتور همچنان وجود دارد.

حالا صدای موتور را نادیده می گیریم و توجه خود را به صدای تیغه های کرکره معطوف می کنیم. معمولا تیغه های کرکره صدای بسیار کمی دارند و این صدا به دلیل حرکت قطعات فلزی نسبت به یکدیگر است. حال اگر این تیغه ها از قالب خوب و آلیاژ مرغوب ساخته شده باشند صدای بسیار پایینی خواهند داشت. به این تیغه های کم صدای کرکره برقی بی صدا می گویند.

اما گاهی تیغه ها از قالب ها و مواد اولیه بی کیفیت ساخته شده و دور ریخته می شوند. در این صورت در حین حرکت صدای زیادی ایجاد می کند. بنابراین ما نمی توانیم این تیغه های با کیفیت پایین را تیغه های بی صدا یا کم صدا بنامیم.

در گذشته به خاصیت ضد سرقت کرکره برقی حفاظ صنعت پرداخته شد و کرکره های لوکس غضروفی به عنوان ایمن ترین نوع آن معرفی شدند.

اکنون در مورد ریل کرکره برقی ضد سرقت صحبت خواهیم کرد. هرچه آلیاژ ریل کرکره برقی قوی تر باشد، این کرکره برقی ضد سرقت بیشتری است. همچنین در صورت امکان نصب کرکره برقی در زیر نما توصیه می شود تا امکان دستکاری به حداقل برسد. نصب قفل ضد سرقت روی کرکره برقی فروشگاه نیز بسیار توصیه می شود.

همین امروز کرکره برقی مارکت ایران با تخفیف ویژه استثنایی سفارش دهید : کرکره برقی ارزانتر از کرکره برقی دیجیکالا سایت مارکت ایران / کرکره برقی دیوار مارکت ایران / کرکره برقی شیپور مارکت ایران / کرکره برقی نرم افزار ترب مارکت ایران / کرکره برقی بازار مارکت ایران / کرکره برقی ایمالز مارکت ایران.

تیغه کرکره سوراخ دار یا پلی کربنات؟

در گذشته زمانی که کرکره برقی تازه وارد بازار می شد، از کرکره برقی سوراخ دار برای نشان دادن فضای داخلی مغازه یا فروشگاه استفاده می شد. اما تیغهی تیغه مانند سایر تیغههای تک جداره مشکل خم شدن رول و آسیب جدی داشت.

تیغه های پانچ نیز نمای تقریباً 40 درصد از محیط داخلی را ارائه می دهند.

با توجه به موارد فوق، پس از معرفی کرکره برقی حفاظ سرویس پلی کربنات شفاف، تیغه ضربه ای به تدریج جای خود را به کرکره برقی پلی کربنات داد.

تخریب پلی کربنات بسیار کمتر است و اجازه می دهد حدود 80٪ از فضای داخلی قابل مشاهده باشد.

البته هنوز هم از هول پانچ با تیغه آلومینیومی استفاده می شود و این مشکلی نیست، اما به دلیل نیاز به چندین محافظ، نصب کل سوراخ پانچ با یک تیغه پانچ دیواری به هیچ وجه توصیه نمی شود.

اگر می خواهید از صفحات سوراخ دار استفاده کنید، پیشنهاد می شود آنها را با کرکره های آلومینیومی دوجداره ترکیب کنید.

خط منبع تغذیه آلومینیوم مبتنی بر فناوری اکستروژن است. در این فرآیند شمش آلومینیومی تهیه شده در کوره با فشار افقی قوی پرس می شود و آلومینیوم مذاب از شکاف ها عبور می کند و در نتیجه کار یعنی انواع کرکره آلومینیومی قرار می گیرد.

کرکره برقی در تهران مارکت ایران / کرکره برقی در کرج مارکت ایران / کرکره برقی در دماوند مارکت ایران / کرکره برقی در ساوه مارکت ایران / کرکره برقی در پرند مارکت ایران / کرکره برقی در پردیس مارکت ایران / کرکره برقی در شهریار مارکت ایران / کرکره برقی در اندیشه مارکت ایران / کرکره برقی در لواسان مارکت ایران / کرکره برقی در آبسرد مارکت ایران / کرکره برقی در چالوس و متل قو مارکت ایران.

کرکره برقی بادوام با استحکام بالا

همانطور که می دانید آلومینیوم فلزی نرم و چکش خوار است. اما چرا استحکام تیغه کرکره آلومینیومی اینقدر بالاست و حتی فلز و آلمینیومی در مقابل محصولات ما حرفی برای گفتن ندارند؟

همانطور که می دانید در عصر آلومینیوم هستیم و به دلیل وجود این فلز گرانبها و خاصیت ضد زنگ آن، آلومینیوم در صنایع مختلف کاربرد فراوانی دارد. به عنوان مثال می توان به جایگزینی سرسیلندرهای چدنی در خودروها با سیلندرهای آلومینیومی سبک تر و قوی تر اشاره کرد.

در واقع آلومینیوم این وضوح و سختی بالا را از کجا می آورد؟ فرآیندی که آلومینیوم را بسیار قوی و سخت می کند سخت شدن لبه نامیده می شود. که شامل چندین فرآیند صنعتی می شود که استحکام ورق های آلومینیومی را تا دو برابر افزایش می دهد و در نتیجه ورق های آلومینیومی جایگزین نمونه های قبلی خود در بازار شده اند.

کرکره برقی خوزستان مارکت ایران / کرکره برقی سیرجان مارکت ایران / کرکره برقی ایران شهر مارکت ایران / کرکره برقی زاهدان مارکت ایران / کرکره برقی آبادان مارکت ایران / کرکره برقی بندر دیلم مارکت ایران / کرکره برقی بندر گناوه مارکت ایران / کرکره برقی بندر ترکمن مارکت ایران / کرکره برقی آستارا مارکت ایران / کرکره برقی بندر لنگه مارکت ایران / کرکره برقی بوشهر مارکت ایران / کرکره برقی بندر ماهشهر مارکت ایران / کرکره برقی بندر عباس مارکت ایران / کرکره برقی بندر امام خمینی مارکت ایران / کرکره برقی رفسنجان مارکت ایران / کرکره برقی کرمان مارکت ایران / کرکره برقی نوشهر مارکت ایران / کرکره برقی رامسر مارکت ایران.

استفاده از کرکره برقی

در ابتدای ورود کرکره برقی حفاظ سازان به بازار، این محصول فقط برای کرکره مغازه مورد استفاده قرار می گرفت. زیرا رفت و آمد فروشگاه قدیمی پس از مدتی به دلیل زنگ زدگی و دلایل دیگر مشکل می شود. پس از معرفی کرکره های اتوماتیک و کرکره های موتوری، کم کم بازار نسبت به این محصول اقبال نشان می دهد و از کرکره برقی برای مغازه ها استفاده می شود.

با این حال، این پایان ماجرا نبود. پس از سال ها تجربه در نصب کرکره برقی، مردم به امنیت و سهولت استفاده بالای آن پی بردند و به تدریج این محصول زیبا و اتوماتیک جایگزین بسیاری از درب ها و حفاظ ها شده است. کرکره برقی امروزه کاربردهای زیادی دارد که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم.

متأسفانه برخی فکر می کنند کرکره برقی فقط یک تیغه و یک موتور است. در طول روز تماس‌های زیادی از مشتریان دریافت می‌کنیم که می‌گویند قیمت درب‌های غلتکی چقدر است؟ قیمت موتور آسیاب نورد چقدر است؟

در اینجا باید بگوییم که نمی توان هزینه نهایی پروژه نصب کرکره برقی را از این طریق محاسبه کرد. کرکره برقی انواع مختلفی دارد. مانند تیغه ها، برندها و فناوری های مختلفی در موتورها وجود دارد.

نصب موتور برق علاوه بر اتو و موتور مستلزم هزینه و قطعات زیادی است. از جمله این هزینه ها می توان به چرخ، ریموت، بخاری و شلنگ برقی، هزینه پروفیل و هزینه رنگ آمیزی شاسی، حمل و نقل کالا، نصب کرکره و ... اشاره کرد.

موتور وینچ برقی نیز یکی از عوامل موثر بر قیمت نهایی وینچ برقی است. این موتورها معمولاً در توان های مختلف با دو نوع موتور کناری و فناوری موتور لوله ای تولید می شوند. در بالا ما برخی از تفاوت های بین ماشین ها را مورد بحث قرار داده ایم.

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت تمام شده این موتورها منبع تغذیه بدون وقفه یا یو پی اس است.

برای خرید موتور کرکره برقی رعدجوش توصیه می شود از برندهای معروف با گارانتی خوب تهیه کنید. تنوع واردکنندگان موتور کرکره برقی بسیار زیاد است و معمولا هر واردکننده ای تنها به واردات یک برند خاص بسنده نمی کند و حداکثر تا 3 یا 4 برند مختلف را با کیفیت و قیمت متفاوت وارد می کند.

اما کارت گارانتی لزوما تضمین کننده گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش نیست. تصور کنید که یک موتور برس برقی در درب پارکینگ یک مجتمع نصب شده است و یک روز صبح که اولین ماشین قصد خروج از پارکینگ را دارد، متوجه می شود که موتور برس کار نمی کند.

حال اگر موتور کرکره ای از واردکننده معتبر با خدمات و گارانتی خوب خریداری شود، پس از بازکردن موتور و ارسال آن به دفتر خدمات شرکت واردکننده، موتور بلافاصله تعمیر و یا تعویض می شود و روند باز شدن عادی و کرکره همچنان بسته خواهد شد و پارکینگ ادامه خواهد داشت.

انواع کرکره لوکس پنجره ویلا مارکت ایران طراحی هر نوع کرکره مدرن مارکت ایران کرکره طرح چوب سلطنتی مارکت ایران تعمیر کرکره برقی ورودی ساختمان ویلایی مارکت ایران مشکلات کرکره برقی ورودی ساختمان کلاسیک مارکت ایران کرکره ورودی راه پله مارکت ایران مدل کرکره آلومینیومی ورودی ساختمان مارکت ایران کرکره برقی شیشه ای پنجره مارکت ایران کاتالوگ طرح کرکره ورودی درب آپارتمان مارکت ایران کرکره حیاط ساده و زیبا مارکت ایران کرکره برقی لوکس مارکت ایران نقشه ساخت کرکره اتوماتیک درب حیاط مارکت ایران ساخت کرکره برقی پارکینگ طبق ابعاد مارکت ایران تولید کرکره های برقی بالکن ساختمان مارکت ایران کرکره برقی حیاط شیک مارکت ایران.

اما تا زمانی که دستگاه از واردکننده معتبر خریداری نشود خدمات پس از فروش و گارانتی بسیار زمان بر خواهد بود و خودروهای موجود در پارکینگ باید چندین روز در پارکینگ قفل شوند تا دستگاه تحت گارانتی قرار گیرد.

انواع تیغه پلی کربنات

ما همیشه دو تیغه آلومینیومی کلی داریم. تیغه کرکره برقی سازه تک با تلق پلی کربنات و بدون تلق پلی کربنات.

به طور کلی، شکاف های آلومینیومی دارای یک شیار در پشت تیغه برای برش تیغه پلی کربنات هستند. عملکرد این تیغه پلی کربنی جلوگیری از حرکت هوا است. نور و تصاویر نیز از این شکاف عبور می کنند.

گاهی به غیر از سبک، حمل و نقل هوایی نیز ترجیح داده می شود. درب کرکره ای پارکینگ یا موتورخانه باید دارای سوراخ هایی برای گردش هوا باشد. در این مورد از یک تیغه پانچ آلومینیومی بدون صدا و یک قطعه پلی کربنات استفاده می شود که مطمئناً ارزانتر است.

ورق روکش سوراخ دار در رنگ های مختلف

در تجربه فروش کرکره های برقی در طول سال ها، متوجه شده ایم که بسیاری از مشتریان دوست دارند تیغه سوراخ شده ای که خریداری می کنند، رنگ متفاوتی با تیغه اصلی داشته باشد. به عنوان مثال ترکیب لگدهای نارنجی با تیغه کرکره های سفید، نقره ای و مشکی بسیار پرطرفدار است و از این نوع لگدها زیاد می خرند.

همانطور که در بالا گفته شد بهتر است چند خط پانچ بیشتر نباشد و برای کاهش صدا و تلفات بهتر است این پانچ ها را یکی یکی به هم وصل کنید.

انواع تیغه کرکره برقی

1- کرکره برقی با تیغه آلومینیومی ضد سرقت

این نوع تیغه کرکره پرفروش ترین نوع تیغه کرکره موجود در بازار می باشد. قیمت مناسب و خرابی کم باعث شده تا این کرکره برقی برای نصب بسیار مورد استفاده قرار گیرد. همچنین استحکام این تیغه های کرکره به دلیل پروسه لبه در خط تولید بسیار بالاست و یکی از بهترین انواع تیغه کرکره ضد سرقت را به دست خواهید آورد.

2- کرکره برقی با تیغه پلی کربنات شفاف.

تیغه های پلی کربنات گران ترین نوع کرکره هستند. دارای امنیت بسیار بالا و ضد سرقت می باشد. این نوع ورق کرکره معمولا در مکان هایی که نور اهمیت دارد استفاده می شود و استفاده از درب های بزرگ و تردد به دلیل سنگینی کرکره توصیه نمی شود.

3- ورق سقف فلزی تک جداره ارزان قیمت

برای کسانی که صرفاً مقرون به صرفه بودن محصول را بیش از عملکرد ارزش قائل هستند، این نوع تیغه کرکره برقی بهترین است. بسیاری از سازندگانی که فقط به هزینه های کم ساخت اهمیت می دهند از این نوع تیغه برای درب های گاراژ خود استفاده می کنند. البته این نوع تیغه های کرکره ای در کوتاه مدت خوب هستند اما در دراز مدت زنگ می زنند و به دیواره بیرونی تبدیل می شوند و نسبت به تیغه های دیگر آسیب بیشتری به بار می آورند.

4- کرکره برقی از تیغه ضد سرقت غلتک

این نوع کرکره برقی و همچنین کرکره پلی کربنات شفاف این مزیت را دارند که در هنگام بسته بودن کرکره فضای داخلی مغازه دیده می شود. اولین تفاوت کرکره های غلتکی با پلی کربنات گردش هوا است، تیغه های پلی کربنات شفاف ما گردش هوا ندارند، در حالی که کرکره های کرکره ای قابلیت گردش هوا دارند.

وزن تیغه کرکره دروازه نیز بیشتر از پلی کربنات است، بنابراین نصب این محصول برای درب های بسیار بزرگ و چند منظوره توصیه نمی شود.

هزینه تعمیر و سرویس کرکره برقی سازه سنتر پارکینگ منزل مارکت ایران مرکز تعمیرات کرکره برقی مدرن پلی کربنات مارکت ایران نصب و تعمیر روشن نشدن کرکره برقی شبانه روزی حیاط کلاسیک مارکت ایران کرکره پنجره و بالکن ریموت کنترلی مارکت ایران کرکره باغ و ویلا مارکت ایران کرکره باغی برقی ریموتی شیک مارکت ایران و در هنگام قطعی برق چگونه کرکره برقی مارکت ایران را بالا و پایین کنیم؟ کرکره ورودی باغ مدرن مارکت ایران کرکره ورودی ویلایی باغ مارکت ایران در ویلایی شیک مارکت ایران کرکره ویلایی کلاسیک مارکت ایران کرکره برقی ویلا لاکچری.

بهترین موتور کرکره چیست؟

بهترین محرک کرکره برقی برای نیازهای پروژه شما منطقی خواهد بود. شما ممکن است یک درب بزرگ داشته باشید و بهترین موتور برای پروژه شما یک موتور جانبی 750 کیلوگرمی باشد، اما پروژه بعدی یک درب کوچک و سبک و موتور بهتر است. موتور این پروژه یک لوله 100 نیوتنی است.

اگر با کسی تماس گرفتید و از او پرسیدید که بهترین موتور الکتریکی چیست، اگر بدون سوال موتور خاصی را توصیه می کند، باور نکنید. توجه داشته باشید که این موتور احتمالا برای شما به عنوان فروشنده بسیار مفید خواهد بود و به سرعت با آن آشنا خواهید شد.

اما اگر با تیمی در تماس باشید و آنها در مورد عملکرد، اندازه درها، استفاده از کرکره برقی و ترافیک از شما سوالاتی بپرسند و سپس موتوری را به شما نشان دهند، با توجه به سوالات فنی پرسیده شده، احتمالاً این خودرو بهترین است. . ماشین شما.

در این قسمت می خواهیم تاریخچه درب کرکره ای برقی و درب کرکره ای برقی در کشورمان را به اختصار شرح دهیم...

در اوایل و قاجاریه هیچ کرکره و درهای کشویی وجود نداشت و فقط گروهی از درهای چوبی با قفل های قدیمی بسته می شدند. برای مثال اگر به شهر کاشان یا روستای ابیانه سفر کرده باشید، نمونه های زیادی از این درها را در خانه های تاریخی آن شهر و روستا می بینید.

کم کم بعد از قاجاریه درهای آهنی و قفل های صنعتی جایگزین قفل های اولیه و درهای چوبی شد. اما در آهنی آن بسیار سنگین بود، ساخت، آویزان و نصب آن سخت بود. همچنین پس از گذشت مدتی از ساخت بنا، به دلیل نشست ساختمان، زنگ زدگی در و لولاهای آن، درب به سختی بسته می شود و درب کم کم جای خود را به کرکره های سنتی می دهد.

اولین کرکره های سنتی، تیغه های سینوسی گالوانیزه بودند که در داخل ریل قرار می گرفتند و در پایین دارای دسته ای بودند که به وسیله آن کرکره با نیروی بدنه بالا و پایین می رفت. همزمان با کرکره های سینوسی، کرکره های لانه زنبوری گران تری نیز وارد بازار شد. این کرکره ها از یک سری لوله های منحنی تشکیل شده است که توسط یک سری بست به یکدیگر متصل شده اند تا شکل الماسی به خود بگیرند. این کرکره ها سنگین تر و گرانتر از کرکره های سینوسی هستند و البته می توانید داخل آن را ببینید.

هم درب های پنج ضلعی و هم انواع تیغه مربعی لوله زنبوری با دست بالا و پایین می آمدند و دارای سطل و فنر بودند که با برداشتن درب، نیروی فنر درپوش اعمال می شد.

کرکره های سنتی سال ها بر بازار مسلط بودند و با وجود سختی جابجایی آن ها، جایگزین دیگری وجود نداشت تا اینکه موتور کرکره برقی وارد بازار کشورمان شد.

با ورود موتور کرکره ای به بازار ایران، کاسه و فنر از روی کرکره برقی برداشته شد و خود تیغه های کرکره به صورت تیغه کرکره گالوانیزه تک جداره راه اندازی شد.

تیغه فوق به دلیل غلتش و زنگ زدگی با کرکره برقی آلومینیومی جایگزین شده است.

کرکره های فولادی از کرکره های برقی در چین، هند و آسیا کپی شدند، در حالی که تیغه های آلومینیومی معمولاً به عنوان سپر پنجره در اروپا استفاده می شد.

در ابتدا تیغه های آلومینیومی از ترکیه، ایتالیا و ... وارد می شد و به لطف معادن مرغوب آلومینیوم در کشورمان ایران به تدریج کارخانه هایی برای تولید کرکره آلومینیومی در کشور احداث کردند و امروزه این تیغه ها اشغال شده است. بزرگترین قسمت بازارهای کشورمان

در کنار تیغه های آلومینیومی، تیغه های پلی کربنات شفاف در بازار ظاهر شد. ماده اصلی این تیغه ها پلی کربنات یکی از مشتقات پتروشیمی است که بسیار مستحکم، مقاوم در برابر ضربه و ایمن می باشد. البته تیغه های پلی کربنات شفاف به دلیل گرانی به ندرت مورد استفاده قرار می گیرند.

نوع دیگری به نام غلتکی در سال های اخیر معرفی شده است و از یک سری لوله های فولادی ضد زنگ با شفت عبوری و میله های صاف تشکیل شده است. این روکش ها بسیار گران قیمت و سنگین هستند و فقط برای پروژه های خاص استفاده می شوند.

09126788378 تماس