حفاظ دیوار

( لیست قیمت امروز )

نرده حفاظ دیوار در گذشته تنها با حفاظ ساده سرنیزه ای شناخته میشد . این نوع حفاظ ساختمان به علت نداشتن عرض روی دیوار و همچنین نداشتن حجم , عملا تنها کاری که میکردند ؛ بالا بردن ارتفاع دیوار بود . بزرگترین مشکل این مدل حفاظ ؛ امنیت پایین و همچنین ظاهر نامناسب آن است که میله های بلند زندان را در نظر بیننده تداعی میکرد .

حفاظ دیوار

بهترین حفاظ روی دیوار کدام است؟

حفاظ از جمله ابزاری است که می‌تواند احساس امنیت و محافظت از افراد خانواده را تامین کند و علاوه بر آن به ایجاد حریم قانونی و حفظ مال ما کمک کند. حفاظ در انواع طرح ها و مدل های مختلف تولید می شود که با توجه به شرایط قرار گیری ساختمان می توان برای خرید این محصول اقدام نمود. از مدل حفاظ های دیوار ساختمانی که مورد استفاده قرار می گیرد، می توان به حفاظ دیواری سرنیزه ای، شاخ گوزن، لاله ای، نیزاری، بوته ای، سرنیزه ای مدرن، لیلیوم، شاخه ای، ترکیبی، آبشاری و شعله ای اشاره نمود. مدل های ذکر شده از ظاهری زیبا برخوردار هستند و به همین جهت با نصب و اجرای آن ها بر روی تمام مدل دیوارها می توان موجب شیک تر شدن نمای ساختمان های مختلف گردید. این مدل از حفاظ روی دیوار توسط تولید کنندگان محصولات حفاظتی در رنگ های بسیار متنوعی نیز تولید شده است و از همین جهت می توان مطابق با نمای ساختمان خریداری کرد. در ادامه مقاله انواع مختلف حفاظ ها را معرفی می کنیم .

قیمت حفاظ دیوار

در سالیان اخیر و اهمیت پیداکردن مقوله حفاظ ساختمان در برابر دزدی و ورود غیر مجاز ؛ نیاز به حفاظ هایی بود که معایب حفاظ های سرنیزه ای را نداشته باشد؛ در عین حال زیبایی ظاهری ساختمان را نیز حفظ کند. نتیجه برسی های گسترده با توجه به فاکتورهای : امنیت، زیبایی ، قیمت مناسب و استحکام بالا انجام گرفت که منجر به ساخت چند مدل متنوع از نرده دیوار با شکل ظاهری متنوع گردید که به نرده شاخ گوزنی یا حفاظ شاخ گوزنی , حفاظ بوته ای , حفاظ لیلیوم و حفاظ نیزار شهرت دارند.

خرید حفاظ دیوار

مراحل ساخت حفاظ روی دیوار در مارکت حفاظ به چه صورت میباشد؟ تهیه متریال با کیفیت توسط قسمت خرید برش کاری پروفیل و میلگردها طبق سایز و اندازه مشخص شده در نقشه توسط برشکار ماهر مونتاژ سازه طبق طرح سفارشی توسط مونتاژ کار ماهر جوشکاری وفول جوش نمودن حفاظ روی دیوار توسط مارکت حرفه ای رنگ آمیزی و در نهایت نظارت بر تولید توسط ناظران کنترل کیفیت پس از تایید نرده روی دیوار محصول به قسمت دپو انتقال یافته و از آنجا جهت ارسال به مشتری بارگیری میشود. مشاوره رایگان و همچنین در اختیار گذاشتن اطلاعات فنی راجب نرده روی دیوار از حقوق مسلم مشتریان است. واحد مشاوره مارکت حفاظ ارائه مشاوره رایگان در تمام ایام حتی روزهای تعطیل را از وظایف خود میداند و مکلف است تا تمام سوالات مشتری را با صبر و حوصله و خوش رویی پاسخ دهد.

نصب حفاظ دیوار

 نصب کردن حفاظ دیوار (Wall protection) مانند حفاظ شاخ گوزنی مزیتهای زیادی دارد که مهم ترینش، برقراری امنیت بیشتر در ساختمان است. علاوه بر موضوع امنیت، استفاده از نرده باعث افزایش زیبایی ساختمان نیز می شود. انواع مدل نرده آهنی دیوار و درب اکاردونی به واسطه ساختاری که دارا هستند، در بازه زمانی کوتاهی قابل نصب و اجرا می باشند. سهولت در نصب این محصولات سبب شده تا بتوان قبل و بعد از اسکان در ساختمان به منظور اجرای این محصول اقدام کرد به منظور نصب و اجرای انواع حفاظ دیواری و درب های آکاردئونی بایستی از متخصصان با تجربه در این زمینه بهره گرفته شود. این افراد به بهترین حالت ممکن اقدام به اجرای انواع مدل حفاظ می نمایند. حفاظ دیوار مدرن به سبب طراحی خاصی که از آن برخوردار می باشد، این امکان را فراهم می آورد تا بتوان آن را به آسانی و در کوتاه ترین زمان ممکن بر روی تمام مدل دیوار ها نصب و اجرا نمود

فروش حفاظ دیوار

1. حفاظ شاخ گوزنی

اگر به دنبال مانعی زیبا و در عین حال مستحکم میگردید پیشنهاد ما به شما حفاظ شاخ گوزنی است که ضریب ایمنی بالایی داشته و جلوه‌ای خاص و منحصر به فردی را مانند شاخ‌های گوزن درهم تنیده شده به دیوار منزل مسکونی شما میبخشد. همچنین در برابر رطوبت و دمای محیط مقاوم بوده و جهت خمیده بودن شاخ‌ها به هر جهت امکان ورود از لابه‌لا یا روی آن را غیرممکن میکند.

2. نرده روی دیوار لیلیوم

نرده ای که میخواهیم به شما معرفی کنیم به مراتب مستحکم‌تر، زیباتر و مقاوم‌تر از شاخ گوزنی است. داشتن ضریب ایمنی بالاتر و شیک بودنش برای هرچه لوکس‌تر کردن و بخشیدن ظاهری زیبا به دکراسیون محیط از محبوب بودن این نرده است. نام این محصول بخاطر شباهت زیاد آن به گل لیلیوم است و به خاطر قرار گرفتن گل‌ها به صورت نامنظم احتمال ورود افراد بیگانه را به داخل محوطه حیاط و خانه خیلی کم میکند.

3. حفاظ روی دیوار نیزار

شباهت این حفاظ ها به یک نیزار و استحکام بالایی که دارد همچنین نقاط جوش داده شده در قسمت بالایی شاخه‌های قرار گرفته باعث هرچه محکم‌تر شدن این محصول شده است. قطعا نفاط جوش داده شدن برای هر نرده و حفاظی از جمله درب آکاردئونی که وظیفه امنیت منازل و شرکت ها را دارد نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

انواع حفاظ دیوار

4. نرده آهنی بوته ای

این محصول مانند یک بوته دارای خار بزرگ و کوچک در سر شاخه‌ هایش میباشد. به علت کوتاه و بلند بودن نیره‌ های خار مانند با تراکم بالای این حفاظ، ورود از آن را غیرممکن کرده است. همچنین به علت داشتن ظاهری چشم نواز و محکم بودن برای منازل مسکونی توصیه میشود.

5. حفاظ دیوار سر نیزه ای

این حفاظ از قدیمی ترین انواع نرده روی دیوار است. نمونه هایی از سرنیزه ای را می توانید هنوز هم روی دیوارها ببینید. نحوه طراحی این محصول به شکل سنتی تنها برای کاربرد و نقش امنیتی آن در نظر گرفته شده و چندان روی جنبه های زیبایی و شکل ظاهری کار نشده است. سر نیزه ای از یک میله نوک تیز عمودی تشکیل شده که باعث می شود ارتفاع دیوار بلندتر شود و عبور از آن دشوارتر باشد.

در انتهای هر میله یک سر نیزه کار شده تا مانع عبور سارقین شود. این روزها نمونه های مدرن تر حفاظ های سر نیزه ای تولید شده که هم به لحاظ امنیتی و هم زیبایی در رده پایین تری از محصولات قبلی قرار گرفته است. با توجه به تولید نرده های مدرن این طرح، مناسب ساختمان های لوکس نیست و در کارگاه ها نصب می شود.

بهترین حفاظ روی دیوار

پس از مدتی، حفاظ ساده روی دیوار با اندکی بهینه سازی به حفاظ آبشاری تغییرشکل پیدا کرد. حفاظ آبشاری از یک میله فلزی تشکیل شده که در راس آن از سرنیزه خمیده استفاده شده که بنا به خواست مشتری می تواند به طرف بیرون خم داشته باشد یا همزمان به هر دو طرف خم داشته باشد. در حال حاضر از این مدل حفاظ روی دیوار بیشتر برای استفاده روی دیوارهای کوتاه و همچنین حفاظ مابین دیوارهای بتنی پیش ساخته در محیط هایی با کاربری عمومی و متراژ بالا استفاده می شود: حفاظ پایانه مسافربری – حفاظ شهرک مسکونی – حفاظ پارک و بوستان – حفاظ اطراف فرودگاه – حفاظ دیوار پیرامونی کارخانه و مجتمع تولیدی – حفاظ اطراف باغ و … .

محل خرید حفاظ روی دیوار

کیفیت بالا حفاظ آهنی دیوار

نرده فلزی روی دیوار از محصولات حفاظتی محسوب می شود که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. تولید کنندگان محصولات حفاظتی به منظور تولید آن از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه بهره گرفته است و همین امر سبب شده تا بتوان در مدت زمان طولانی این محصول را مورد استفاده قرار داد و از مزیت های منحصر به فردی که این محصول داراست، بهره مند گردیدمدل مدرن را به سبب آنکه با استفاده از مواد اولیه بسیار باکیفیتی تولید کرده اند، این امکان فراهم آورده می شود تا بتوان از آن در تمام شرایط جوی مختلف بهره مند شد و موجب تضمین امنیت به نحو مطلوبی گردید. حفاظ دیوار مدرن به گونه ای طراحی شده است که قابل استفاده برای تمام ساختمان ها می باشد و همین امر موجب شده تا از این محصول بسیار بهره گرفته شود. این محصول حفاظتی به علت کیفیت بالایی که داراست، از ضریب امنیت منحصر به فردی نیز برخوردار می باشد

حفاظ روی دیوار نرده روی دیوار حیاط نرده روی دیوار حیاطی
09127800603 تماس