درب و پنجره دوجداره upvc

( لیست قیمت امروز )

در و پنجره های دوجداره در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. از طرفی نوع درب و پنجره دوجداره نقش مهمی در نمای کلی ساختمان دارد. برای انتخاب شکل و متریال پنجره ها ابتدا نوع آب و هوای منطقه در نظر گرفته می شود سپس محل قرارگیری پنجره بر اساس سلیقه معمار است. یکی از مهمترین مزایای درب و پنجره دوجداره جلوگیری از اتلاف انرژی است زیرا در فصل سرما، گرمای خانه به بیرون منتقل نمی شود و در فصل گرما هوای خنک را بهتر تامین می کند. علاوه بر این در مورد مزایای درب و پنجره دو جداره می توان به عایق صدا بودن این پنجره ها اشاره کرد. اکنون دیگر معماران و مهندسان می دانند که بیش از 40 درصد انرژی (گرما) در یک ساختمان از طریق درها و پنجره ها هدر می رود. نیاز به صرفه جویی در انرژی به عنوان راه حلی برای این مشکل در نظر گرفته می شود. در و پنجره های دوبل یا دوجداره این مشکل را به خوبی حل کرده اند و هر ساختمانی که با استاندارد جدید ساخته شده است دارای درب و پنجره دو جداره است. حتی ساختمان های بسیار قدیمی نیز می توانند با تعویض پنجره ها و درهای معمولی در مصرف انرژی صرفه جویی کنند و محیط آرام تری ایجاد کنند.

 

درب و پنجره دوجداره

این نوع درب و پنجره ها به دلیل عایق صدا بودن بسیار پرفروش هستند که نصب درب و پنجره دوجداره کاربرد فراوانی دارد. از کارایی قاب ها و درب های دوجداره می توان به عایق بودن حرارتی آنها اشاره کرد. با توجه به این مزیت انرژی کمتری هدر می رود و همچنین گرم کردن خانه در فصل زمستان بسیار آسان است. پنجره ساختمان دارای درزها و مجاری زیادی است که پنجره و درب دوجداره انرژی حرارتی را کاهش می دهد، اما مهمترین آنها در و پنجره است که مشکل در و پنجره دوجداره را حل کرد. از دیگر خواص قاب ها و درب های دوجداره می توان به عایق بودن صدا اشاره کرد. خانه‌هایی که از این نوع درها و پنجره‌ها استفاده می‌کنند، آرام‌تر هستند، زیرا صدای بیرون به داخل خانه منتقل نمی‌شود و اگر ساختمان نزدیک خیابان یا مکان‌های شلوغ دیگری باشد، درها و پنجره‌های دوجداره از ورود آلودگی صوتی به داخل ساختمان جلوگیری می‌کنند. یکی دیگر از مزایایی که باعث محبوبیت بیشتر درب و پنجره های دوجداره می شود زیبایی رنگ و طرح آنهاست. البته بسیار مهم است که جنس این درب و پنجره ها آلومینیوم یا یو پی وی سی باشد زیرا نوع دوم در طول سال ها تغییر رنگ نمی دهد و همیشه به زیبایی روز اول باقی می ماند.

 

مزایای درب و پنجره دوجداره upvc

مزایای شیشه های دوجداره پی وی سی و درب ها در درجه اول بر صرفه جویی در مصرف انرژی متمرکز است. به عبارت دیگر مهمترین مزیت پنجره های دوجداره جلوگیری از برگشت گرما از ساختمان است که البته به کمک کولر گازی اجازه نمی دهد هوای گرم از بیرون وارد خانه شود. فصل گرم و همچنین در فصل سرد. از دیگر مزایای پنجره ها و پنجره های دوجداره می توان به زیبایی و دوام آن ها اشاره کرد. در حال حاضر تمامی ساختمان هایی که بر اساس اصول صحیح و مدرن ساخته می شوند دارای پنجره های دو جداره هستند. اغلب بهترین متریال برای پنجره ها و پنجره های دوجداره پی وی سی است که رنگ معمول این نوع سفید است اما به درخواست مشتری می توان از رنگ های دیگر استفاده کرد. این درها و پنجره های دوجداره زنگ نمی زند و کدر نمی شود و تا سال ها به زیبایی روز اول باقی می ماند. همه اینها استفاده از در و پنجره های دوجداره را به یک پدیده رایج تبدیل کرد.

 

مزایای پنجره upvc

مزایای پنجره های پی وی سی شامل موارد زیادی است که در این مقاله به آنها خواهیم پرداخت. یکی از بهترین نکات در مورد پنجره های پی وی سی این است که این پنجره ها فلزی نیستند، اما مقاومت آنها مانند انواع فلزی است. از دیگر مزایای پنجره های پی وی سی می توان ماندگاری رنگ آنها را نشان داد. به طور کلی درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی در بازار در رنگ های سفید موجود می باشد. این رنگ سفید سال ها ماندگاری دارد، زنگ نمی زند و درخشندگی آن باقی می ماند. اما رنگ سفید با توجه به سلیقه مشتری تغییر می کند. برای تغییر رنگ و طرح درب و پنجره های پی وی سی نیز می توانید از لایه های مختلفی به نام لمینت استفاده کنید. این طرح ها مانند تابلو هستند. یکی دیگر از مزایای این نوع درب و پنجره ها راحتی و خنک کنندگی آنهاست. میزان این عایق بستگی به نوع و کیفیت پلاستیک و نحوه ساخت و نصب آن در خانه دارد. علاوه بر تمام مواردی که ذکر کردیم، درب و پنجره های پی وی سی به دلیل دارا بودن مواد ضد سرقت و ضامن های جدید، از امنیت بیشتری نسبت به انواع دیگر برخوردار هستند. هر مدل درب و پنجره یو پی وی سی را می توان با انواع منحنی ها ساخت و در این صورت محدودیتی برای شکل آنها وجود ندارد.

 

کاهش حجم صدا در پنجره های دوجداره

پنجره های دوجداره صدا را به حدی کاهش می دهند که بسیاری از ساختمان ها فقط برای این منظور از در و پنجره های دو جداره استفاده می کنند. در واقع در دنیای امروزی که آلودگی صوتی افزایش یافته است، آرامش در ساختمان ها به ویژه در شهرهای شلوغ اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. سر و صدای بیرونی که وارد ساختمان می شود چه خانه باشد و چه دفتر کار، زمان را برای آرامش و آرامش از بین می برد و در عین حال کارایی کار در محیط اداری را کاهش می دهد. همچنین با توجه به میزان کاهش صدای پنجره های دوجداره، از این نوع درب و پنجره در کتابخانه های عمومی، آسایشگاه ها، بیمارستان ها و ... استفاده زیادی شده است. در حال ساخت. اگر بخواهیم میزان تضعیف صدای پنجره های دوجداره را با دقت بیشتری بررسی کنیم، این مقدار بین 30 تا 50 دسی بل است.

 

ایمنی پنجره های دوجداره

ایمنی پنجره های دوجداره یکی از مزایای استفاده از این نوع پنجره ها در ساختمان می باشد. ایمنی پنجره های دوجداره به دلیل وجود مواد جامدی است که تقریباً تمام درزهای اطراف پنجره و در را می پوشانند. همچنین در مدل های جدید از روکش های ضد سرقت برای تامین امنیت بیشتر پنجره های دوجداره استفاده می شود. البته شایان ذکر است که تمامی مواردی که در مورد جلوگیری از سرقت این پنجره ها ذکر کردیم بستگی به مواد اولیه پنجره ها دارد و همچنین نصب صحیح درب ها و پنجره های دوجداره بسیار مهم است. محل.

درب و پنجره های پی وی سی مزایای زیادی دارند. به همین دلیل در سال های اخیر در صنایع مختلف از جمله ساختمان سازی کاربرد فراوانی یافته است. Upvc مخفف Unplasticized Polyvinyl Chloride است که ماده اصلی مورد استفاده در ساخت درب و پنجره در صنعت ساختمان است. از مزایای درب و پنجره های پلاستیکی می توان به عدم اشتعال، حمل و نقل سریع و نصب آسان بدون استفاده از سرب در ساخت و تولید آنها، تنوع بسیار زیاد و عایق صوتی مناسب و همچنین ویژگی مهم آن که می توان آن را در سایزهای مختلف ساخت اشاره کرد.

 

پنجره یو پی وی سی چیست؟

پنجره های upvc دارای ویژگی های منحصر به فردی مانند جلوگیری از اتلاف انرژی، صرفه جویی در تمام هزینه های گرمایش و سرمایش، حفاظت از صدا و ... می باشد. پنجره های upvc به پنجره های کم مصرف نیز معروف هستند. یکی از مزیت های پنجره های UPVC مقاومت الکتریکی بالای آنهاست که خطر برق گرفتگی را کاهش می دهد. مقاومت در برابر سرما و گرما، مقاومت در برابر رطوبت، عدم زنگ زدگی، کاهش آلودگی صوتی، مسدود شدن هوای آلوده از بیرون و داخل، از ویژگی های مهم پنجره های upvc می باشد.

پنجره های UPVC یکی از جدیدترین سری پنجره های مورد استفاده در ساختمان سازی می باشد و به دلیل مزایای فراوان و ویژگی های پرکاربرد خود خریداران زیادی را به خود جذب کرده است. پنجره های UPVC بر اساس نیاز و نیاز مشتریان در طرح ها و اندازه های مختلف طراحی و ساخته می شوند. با استفاده از پنجره های UPVC می توانید از آلودگی صوتی و آلودگی محیطی در داخل خانه و محل کار خود جلوگیری کنید. از مزایای پنجره های UPVC می توان به حفظ حرارت، مقاومت در برابر مواد شیمیایی، انعطاف پذیری در حین ساخت، قیمت مناسب، راندمان بالا اشاره کرد.

 

قیمت پنجره دوجداره upvc

قیمت پنجره یو پی وی سی به عواملی مانند ضخامت، کیفیت، اندازه و کمیت، نوع متریال و ... بستگی دارد. قیمت پنجره یو پی وی سی به دلیل نوسانات بازار و تغییرات مداوم قیمت مواد اولیه نرخ ثابتی ندارد. برای اطلاع از قیمت پنجره یو پی وی سی می توانید با ما تماس بگیرید. دانستن هزینه پنجره های پی وی سی و سایر پنجره ها به شما کمک می کند تا انتخاب بهتری داشته باشید. UPVC یکی از بهترین مواد مورد استفاده در ساختمان سازی به ویژه برای ساخت در و پنجره است و امروزه به دلیل مزایای فراوان در صنعت ساختمان بسیار کاربردی و کاربردی می باشد.

هزینه پنجره یو پی وی سی مانند هر محصول دیگری به عوامل مختلفی بستگی دارد. در سال های اخیر خرید و فروش پنجره های یو پی وی سی به دلیل مزایا و ویژگی های مثبت رو به افزایش بوده است. اکثر مشتریان و خریداران پنجره های UPVC را سازندگان و کارگران ساختمانی تشکیل می دهند، زیرا استفاده از این نوع درب و پنجره ها از اتلاف انرژی و صرفه جویی در هزینه ها جلوگیری می کند. برای خرید و یا اطلاع از قیمت پنجره یو پی وی سی می توانید با ما تماس بگیرید.

 

ساخت درب و پنجره پی وی سی

انواع درب و پنجره upvc در محل ساخت و ساز ارائه می شود. مشاوران ما در این سایت در اکثر ساعات اداری آماده پاسخگویی به سوالات و نگرانی های شما هستند. می توانید در و پنجره را به صورت جداگانه یا در رنگ های مختلف سفارش دهید. برای اطلاع از قیمت دقیق باید به جزئیات قطعات و نحوه نصب لازم توجه کرد. مراحل مختلف نصب مانند جوشکاری و فرز بر قیمت نهایی تاثیر می گذارد. نوع درب و پنجره دو لولایی معمولاً به یراق آلات بیشتری نیاز دارد اما اگر دو لولایی نباشد قیمت بیشتری نسبت به مدل دو لولایی دارد. تعیین اینکه کدام مدل برای منطقه شما مناسب تر است توسط مشاوران انجام می شود و در نتیجه بهترین خرید را با کمترین قیمت انجام می دهید.

درب و پنجره دوجداره upvc

درب و پنجره یو پی وی سی یکی از مدرن ترین طرح های درب و پنجره می باشد. درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی همانطور که از نامش پیداست دارای خواص بی نظیر و باکیفیت می باشد که به عنوان عایق حرارت و صدا عمل می کند و از ورود هرگونه صدا و گرد و غبار مضر جلوگیری می کند. صرفه جویی در هزینه ها و جلوگیری از اتلاف انرژی از ویژگی های مهم و بارز درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی می باشد.

دوجداره upvc پنجره عایق صدا

پنجره دوجداره یو پی وی سی یکی از محکم ترین موانعی است که از ورود گرد و غبار و ورود و خروج صدا از محیطی به محیط دیگر جلوگیری می کند. پنجره دوجداره Upvc یک پنجره عایق بوده و از اتلاف انرژی جلوگیری می کند و به کاهش هزینه های انرژی کمک می کند. علاوه بر این پنجره های دوجداره upvc زیبایی دو چندانی به محیط اطراف شما می بخشد. از دیگر ویژگی های پنجره دوجداره upvc می توان به دوام بالا، استحکام، استفاده از رطوبت محیط و ... اشاره کرد. شما می توانید قبل از خرید پنجره دوجداره upvc برای فروش یا مشاوره با ما تماس بگیرید.

upvc درب

درب های پی وی سی به دلیل کارایی بالا امروزه به یکی از محبوب ترین انواع درب تبدیل شده اند. درب های UPVC دارای مزایای بسیاری از جمله تنوع طرح، اندازه و ابعاد، حمل و نقل و نصب آسان، عایق صدا و حرارت، امنیت بالا و ... می باشند. با استفاده از درب های UPVC دیگر نگران ورود و خروج صدا از داخل به بیرون و بالعکس نباشید. مقاومت در برابر زنگ زدگی و عدم اشتعال از دیگر مزایای درب های UPVC می باشد. Upvc طیف گسترده ای در تولید محصولات مختلف دارد. امروزه استفاده از سایر محصولات پی وی سی از جمله درب های پی وی سی بسیار پرطرفدار بوده و در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

پنجره های Upvc علاوه بر کارایی بالا، زیبایی دو چندانی به محیط شما می بخشد. پنجره های یو پی وی سی از ورود و خروج تمامی صداها جلوگیری می کند و امنیت و آرامش را برای شما به ارمغان می آورد زیرا پنجره های یو پی وی سی از استحکام بالایی برخوردار هستند. یکی از مزیت های پنجره یو پی وی سی تنوع طرح و ابعاد است. در ساخت پنجره های UPVC از مواد جاذب رطوبت استفاده می شود بنابراین این پنجره ها از نفوذ رطوبت نیز جلوگیری می کنند.

 

UPVC چیست؟

UPVC چیست؟ UPVC مخفف پلی وینیل کلرید غیرپلاستیک شده (پلی وینیل کلرید) است که بیش از نیمی از مواد تشکیل دهنده پروفیل را تشکیل می دهد. UPVC به طور گسترده در صنعت ساختمان و ساخت و ساز برای ساخت درب و پنجره استفاده می شود. از مزایای درب و پنجره UPVC می توان به مقاومت در برابر خوردگی، عایق صدا و حرارت، حمل و نقل و نصب آسان، وزن سبک و ... اشاره کرد.

چگونه پنجره upvc را نصب کنم؟

در این مقاله با اصول و مراحل نصب پنجره دوجداره به صورت کاملا آکادمیک و اصولی آشنا خواهید شد. همچنین اطلاعات مهمی در مورد مصالح به کار رفته در این محصول که یکی از مهم ترین قسمت های مصالح ساختمانی است و در صورت عدم استفاده صحیح از مزایای «خرید هزینه ها که صرفه جویی، صرفه جویی در هزینه های نگهداری، صرفه جویی در انرژی» را دارد، ارائه خواهد شد. ، ایمنی، دوام و زیبایی" این مجموعه را نخواهد داشت؛ پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید و در پایان با شرکت پنجره حفاظ مارکت ایران تولید کننده درب و پنجره دوبل upvc مورد علاقه نصابان واجد شرایط آشنا خواهید شد.

اولین چیزی که باید بدانید؛ هنگام نصب پنجره های upvc در هنگام مونتاژ دیوار و فریم تا حد امکان از فریم های فلزی استفاده کنید. یکی از مزایای پنجره استیل این است که علاوه بر سرزندگی پنجره; دارای لبه های ثابت و باز برای نصب روکش upvc که پنجره نزدیک به اسکلت فلزی و دیوار است. نکته مهم این است که در حین نصب، جای پشت اسکلت فلزی باید 5-7 کیلومتر جلوتر از کل سطح گچی یا سطح تعمیری باشد تا زمانی که پنجره ها به داخل جعبه هدایت شوند، این فاصله باعث تمام امکان بسته شدن و بسته شدن بین پنجره و دیوار

درزگیر پنجره

قوطی های فرم فشرده حاوی فوم مخصوصی هستند که می توان آن را اسپری کرد و اطراف پنجره ها را آب بندی کرد و عایق بندی کرد. استفاده از فوم در آب بند پنجره باعث خلاء بهتر پنجره upvc می شود و به مرور زمان درزگیر پنجره حالت خلاء باقی نمی گذارد. همچنین چسب هایی وجود دارند که با بیشتر آنها کار می کنند. برای عایق کاری از چسب ارزان قیمت اما با کیفیت مانند چسب آکواریوم یا چسب مخصوص کاشی استفاده کنید.

استفاده صحیح از شیشه دوجداره ثابت و تنظیم و پایداری شیشه پنجره و مونتاژ صحیح قبل از نصب و استانداردهای درست رگلاژ پنجره برای جلوگیری از ورود باکتری ها و عبور هوا توسط نصابان شرکت پنجره دوجداره حفاظ مارکت ایران به دقت در استفاده از بهترین کیفیت درزگیر معروف هستند. به عنوان یک قانون، پس از اتمام کار انتظار می رود پنجره باید قابلیت تحمل باد و ضربه های وارد شده را داشته باشد. آب بندی و عایق کاری پنجره های دوجداره باید کامل باشد تا از انتقال صدا _ سرما _ و گرما جلوگیری شود. مشکلات احتمالی را قبل از تعمیر پنجره های دوجداره برطرف کند و بعد از نصب از بروز مشکل جلوگیری کند. بررسی نهایی درب و پنجره های دوبل با شیشه های تزئینی تحویل کار به کارفرما و آموزش استفاده از درب و پنجره دوجداره.

 

شرایط و نحوه نصب پنجره دوجداره upvc

همانطور که در مقاله "انواع پنجره upvc" توضیح داده شد، ماهیت و نوع این محصول به طور کامل توضیح داده شده است. آیا می دانستید که ماده اصلی PVC پلیمری است که با توجه به خواص پلیمرهای دیگر با تغییرات دما سازگار می شود. در دماهای بالاتر از 35 درجه و به خصوص بالای 40 درجه انعطاف پذیری شدید، PVC می تواند باعث خم شدن یا پیچش (تاب خوردگی) شود که نتیجه فشارهای غیر معمول است. بنابراین عملکرد صحیح پنجره و نصب آن بستگی زیادی به نحوه ساخت آن دارد، یعنی این مشکل باعث خرابی تجهیزات می شود و سازنده باید پس از مدتی برای اصلاح خمیدگی به محل مراجعه کند. یا پیچش حالا باید پنجره ها را در جای مناسب خود قرار دهند و بلافاصله شیشه ها را نصب کرده و پنجره ها را تعمیر کنند. اگر هیچ یک از موارد ذکر شده را رعایت نکنید، احتمال مشکل وجود دارد. بهترین زمان برای نصب پنجره ها بعد از گچ کاری و روکش کاری و تکمیل می باشد. تنظیم پنجره در حالت نصب شیشه انجام می شود بنابراین برای نصب شیشه باید از نصاب های مجرب upvc استفاده شود. پس از نصب قفل درب، مشتری باید آن را از فروشنده یا سازنده دریافت کند و قفل یا عملکرد دستگاه ها را یاد بگیرد و قبل از بیرون آمدن سازنده، پنجره ها را به طور کامل بررسی کند تا مشکلی برطرف شود.

نکات کلیدی در اصول و مراحل نصب پنجره دوجداره

اندازه گیری اول با توجه به موقعیت هوا مناسب است

فوم را درست در جهت بادخور پنجره تزریق کنید

فیلتر مناسب را در پنجره قرار دهید و شیشه را در آن نصب کنید

از پیچ های مناسب در محل نصب پنجره استفاده کنید

آب بندی کامل و تنظیم نهایی فوم و درزگیر پنجره

اندازه گیری اولیه با در نظر گرفتن موقعیت بادخور

اولین قدم در ساخت پنجره، اندازه گیری اولیه محل نصب پنجره است. اگر این اندازه گیری ها به درستی انجام شود، در هنگام نصب مشکلی برای تزریق فوم وجود نخواهد داشت، بنابراین بسیار مهم است که نقشه بردار در اندازه گیری های خود از محل نصب پنجره، این فضا را لحاظ کند.

طراحی پلان های پنجره دو جداره با ابعاد مناسب

دومین قسمت موثر در نصب صحیح پنجره های دوجداره قسمت قاب است. این قسمت حاوی اطلاعاتی در مورد ابعاد باد نقشه با در نظر گرفتن نظر نقشه قاب دیوار پنجره می باشد. و در پایان کار در صورتی که طراحی به درستی انجام شود، پروفیل تقسیم شده و با توجه به ابعاد مناسب برش داده می شود.

09126788378 تماس