حفاظ مارکت 09127800603

حفاظ آکاردئونی

حفاظ­ آکاردئونی (Accordion door) از محبوب­ ترین و پرکاربرد­ترین روش ­های حفاظت از منزل و محل کار می­باشد. این درب ها امنیت محیط را تا حد زیادی بالا می برند. از سرقت و ورود افراد غریبه به داخل محیط جلوگیری می کنند. برای حفظ امنیت بیشتر افراد و یا اموال، پیشنهاد می­کنیم علاوه بر انواع درب، از نرده حفاظ های آکاردئونی برروی آن نیز بهرمند شوید. شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که این مدل از درب ها آکاردئونی چگونه باعث افزایش امنیت فضای داخلی میشوند؟ در این مقاله سعی کرده­ ایم اطلاعات بیشتری در رابطه با این درب های محافظ و قیمت آن ها برای شما جمع‌آوری نماییم تا با دانش بیشتر، درب و نرده حفاظ مناسب فضای داخلی خود را تهیه نمایید.

حفاظ آکاردئونی

قیمت حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی آهنی، نسبت به سایر حفاظ دربها از قیمت بالاتری برخوردار است، مناسب ترین قیمت هم از آن دربهای آکاردئونی ام دی اف می باشد. عواملی که در قیمت درب تاثیر دارند هزینه ساخت، نصب ، آهن آلات مورد استفاده و ابزار کاربردی می باشد. اما مهمترین عامل تاثیرگذار در قیمت، آهن مورد استفاده می باشد؛ چرا که وزن آهن نیز می تواند در ساخت درب تغییر کند و قیمت را افزایش یا کاهش دهد.

قیمت حفاظ آکاردئونی

قیمت نرده آکاردئونی چگونه محاسبه می شود؟

اگر می خواهید بدانید که هزینه نصب درب آکاردئونی چقدر برای شما تمام می شود، باید ابتدا از قیمت هر متر مربع حفاظ مطلع شوید. سپس ارتفاع درب را در عرض درب ضرب کنید. سپس عدد به دست آمده را در قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی ضرب کنید تا هزینه دلخواه خود را به دست آورید. برای محاسبه قیمت، فرمول زیر را به خاطر داشته باشید:

خرید حفاظ آکاردئونی

ارتفاع درب * عرض درب * قیمت هر مترمربع = قیمت درب آکاردئونی : جنس حفاظ اکاردونی و مدل آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت حفاظ هستند. هر زمان خواستید قیمت فروش درب آکاردئونی را محاسبه کنید، از فرمول گفته شده استفاده کنید. قیمت درب آکاردئونی آپارتمان را نیز می توانید با این روش محاسبه کنید.

حفاظ آکاردئون در طرح های گوناگونی موجود هستند از جمله دو گل لوزی، سه گل، پروانه ای، چهارگل، کلاسیک و… اما بهترین و مناسب ترین طرح، در آکاردئونی سه گل می باشد. تمامی درب های آکاردئونی بارنگ الکترواستاتیک کوره ای رنگ آمیزی می شوند که بهترین رنگ از نظر کیفیت و پوشانندگی و ماندگاری بالا می باشد درب آکاردئونی دررنگ های مشکی، مشکی مسی، قهوه ای سوخته، سفید و سفید نقره ای ارائه میگردد.

حفاظ درب آپارتمان

حفاظ آکاردئونی با الهام از ساز آکاردئون ساخته شده است که به صورت کشویی و ریلی می باشد . صرفه جویی در فضا یکی از اهداف مهم این دسته از در ها ست . این درب ها از تسمه های فلزی کنار هم ساخته شده اند که به صورت ریلی در کنار یک دیگر قرار گرفته اند و به صورت عرضی حرکت میکنند . حفاظ های آکاردئونی هیچ گونه مزاحمتی از نظر فضا یا حتی صدا ایجاد نمی کنند و فضای بسیار کمی را در راهرو و راه پله ها اشغال می کنند.

نصب حفاظ آکاردئونی

پیشنهاد می کنیم حفاظ آکاردیونی موردنظر شما دارای قفل محکم و ایمن باشد تا بتوانید امنیت بیشتری را برای خانه خود فراهم کنید. بهتر است حفاظ آکاردئونی موردنظر شما، کمتر از سه گل نباشد. دربهای آکاردئونی سه گل بسیار استاندارد هستند؛ زیرا هم امنیت ساختمان را حفظ می کنند، هم از ورود سارقین جلوگیری می کنند و هم به راحتی باز و بسته می شوند و سنگین نیستند. در هنگام خرید حفاظ آکاردئونی، به قسمت ریلی آن توجه کنید. قسمت ریلی درب آکاردیونی شما باید روان باشد تا به راحتی باز و بسته شود و شما را اذیت نکند. درب آکاردونی موردنظر شما باید پرچ یا اتصال دائم محکم و مرغوبی داشته باشد. محکم بودن پرچ، مانع از سنگینی و افتادگی درب آکاردونی خریداری شده می شود و عمر مفید حفاظ را بالا می برد. توجه کنید که درب آکاردیونی دلخواه شما از پروفیل های مرغوب ساخته شده باشد. بعضی از دربهای آکاردئونی با استفاده از آهن ضایعاتی ساخته می شوند که عمر و دوام زیادی ندارند.

حفاظ آکاردئونی درب منزل

استفاده از درب آکاردئونی به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها در تامین امنیت ساختمان‌هاست. با شناخت بیشتر از این درب و ویژگی‌های آن، این موضوع را بیشتر درک خواهید کرد. در زیر خصوصیاتی را که باعث می‌شوند درب آکاردئونی بهترین انتخاب از بین انواع حفاظ‌ها باشد بیان می‌کنیم.

بهترین مدل حفاظ آکاردئونی

فروش درب آکاردئونی

الان بسیاری از آپارتمان ها و مجتمع های بزرگ برای حفاظت و امنیت از فضای داخل خود از دربهای با امنیت بالا استفاده می‌کنند که استحکام آنها هم بالا باشد.

 بنابراین بهترین انتخاب برای این موارد درب های آکاردئونی هست که با کمال اطمینان می توان این درب ها را خریداری کرد، دربهای به شکل کشویی که برای ورودی خانه ها و آپارتمان ها کاملاً مناسب می باشد و یکی از برترین انواع در زمینه حفاظت و امنیت هستند که از جنس آهن مستحکم و قوی و به شکل ساده؛ اما ضدسرقت تولید می‌شود که سبب می‌شود تا امنیت خانه گارانتی و تضمین شود.

 اما برای اینکه بتوان قیمت این را محاسبه کرد، قیمت آن بسته به عوامل گوناگون و مختلفی کاهش و یا افزایش پیدا می‌کند و همین کارایی های زیاد و مناسب این نوع درب ها سبب شده تا فروش آن در بازار به شدت افزایش پیدا کند و درصد بسیار بالایی از منازل از این نوع درب ها استفاده کنند و افزایش فروش آن هم تنها در یک شهر و یا دو شهر نیست بلکه در کل کشور فروشان تصاعدی بوده و افزایش پیدا کرده است.

قیمت درب آکاردئونی فلزی

بعد از نصب کردن و همینطور پرداخت کردن این نوع حفاظ ها خواهید توانست امنیت خانه را با نام ببرید و تضمین کنید این درب ها و حفاظ ها در حقیقت برای شما یک سرمایه‌گذاری بلندمدت محسوب می گردد و اگر به آمارهای دزدی در شهرها نگاهی بیندازید متوجه می شوید که این هزینه اصلاً از جیب شما نرفته است، بلکه این یک سرمایه‌گذاری برای شما خواهد بود و با یک مرتبه هزینه کردن خیال شما از امنیت ساختمان راحت خواهد شد.

 این درب های محافظ در نوع تاشو خواهند بود و تاریخچه آن هم خیلی قدیمی می باشد و استفاده های زیادی در ساختمان ها خواهد داشت و این حفاظ ها که ساخت آن الهام گرفته شده از سازه های آکاردئون می باشد در هنگام باز و بسته شدن درب خیلی روان و راحت حرکت می کند و سر و صدای نخواهد داشت و این درب ها که از جنس فلز می باشد و قیمت فلز هم غیبت ثابت نیست.

 بنابراین برای این درب ها نمی توان یک قیمت ثابت و همیشگی را بیان کرد.

قیمت درب آکاردئونی تهران

الان به دلیل اینکه استفاده از این نوع درب ها افزایش پیدا کرده است و می توان امنیت خانه و حفاظت کردن داخل خانه‌ها از این نوع درب ها استفاده کرد فروشان در شهر تهران هم به شدت افزایش پیدا کرده است و خیلی ها برای مجتمع‌های مسکونی و یا اداری از این نوع در ها در شهر تهران استفاده می کنند.

 اما به دلیل اینکه این نوع درب ها از سازه آهن درست شده اند و قیمت آهن هم دارای نوسانات زیاد هست لذا نمی‌توان قیمت ثابتی برای این دردها در شهر تهران بیان کرد، بنابراین همشهریان ما در شهر تهران برای تهیه کردن این درب و دانستن قیمت آن باید به فروشگاه‌های این نوع درب ها در شهر تهران مراجعه کنند و قیمت آن را محاسبه نمایند.

بهترین نوع حفاظ درب ورودی

برترین انواع حفاظ ها برای ورودی های آپارتمان همان در های آکاردئونی میباشد که برای امنیت خانه در ورودی های منازل نصب می گردد تا امنیت خانه را بالا ببرند و خیلی‌ها هم هستند که این نوع درب ها را با اسم ضد سرقت می شناسند و دلیل آن هم جلوتر بیان شد که الهام گرفته شده است از سازه آکاردئون و ویژگی‌های خاصی دارد از جمله اینکه کرکره هست و کشویی می باشد و همین تاشو بودن هم از نقاط قوت این درب ها خواهد بود و فضای کمتری را هم اشغال می نماید.

 و چون کاملا فضای کمتری می گیرد مشهور شده است بنابراین اگر شما فضای کمی دارید و یا اینکه راه پله کوچکی دارید می توانید از این نوع درب ها  استفاده کنید.

قیمت درب آکاردئونی سه گل

چنان که بیان شد این درها دارای انواع گوناگونی مانند ۳ گل چهار گل و بقیه موارد میباشد که هرکدام در اندازه های مختلف و با یک تراکم خاصی می باشد و هر یک قیمت خاص خود را دارد اما نمی‌توان برای یک قیمتی را اعلام کرد، چون بسته به بالا و پایین رفتن قیمت آهن این نوع درب ها هم قیمت آنها تفاوت پیدا خواهد کرد.

قیمت درب آکاردئونی در کرج

در شهر کرج هم همانند بقیه شهرها تولیدیهای برای این نوع درب ها وجود دارد و فروشگاه ها و مراکز فروشی برای دربهای آکاردئونی وجود دارد و از آنجا که استفاده کردن از این نوع درب ها در شهر کرج هم افزایش پیدا کرده است نظام فروشگاه های زیادی در این شهر برای فروش این دربها به وجود آمده است، اما قیمت‌ها از من قیمت‌های ثابتی نیستند و بسته به بالا و پایین رفتن قیمت دلار این درب ها هم بالا و پایین خواهد رفت.

تولید حفاظ آکاردئونی

حفاظ روی دیوار

انواع نرده حفاظ برای دیوار ساختمان و باغ ویلا را در این بخش ببینید

حفاظ روی دیوار

ادامه

حفاظ پنجره

انواع حفاظ پنجره ساده و فرفورژه آپارتمان و ساختمان و ... را دراین بخش ببینید

حفاظ پنجره

ادامه

حفاظ آکاردئونی

انواع درب های گارد آپارتمان کشویی یا کرکره ای در طرح های 3 گل تا 5 گل را دراین بخش ببینید

درب آکاردئونی

ادامه
Call Now Buttonتماس : 603 7800 0912